ارسال سفارش‌ها در ایام نوروز

پرفروش‌های شهر کتاب

پازل آثار هنری | Fine Art Collection

برندهای پرطرفدار | Eurographics

پازل کودکان | مناسب برای ۳ تا ۵ سال

پازل کودکان | مناسب برای ۶ تا ۸ سال

پازل ۱۰۰۰ تکه

خرید پازل بزرگسال

در خرید پازل های 1000 تکه و یا 2000 تکه که برای بزرگسالان مناسب می باشد باید به چند نکته توجه کرد. اولین مورد کیفیت آن است. کیفیت پازل ها به ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که پازل های خارجی کیفیت بهتری دارند. دومین مورد میزان سخت بودن آن است. در اکثر موارد افراد پازل را رها می‌کنند. سومین مورد قیمت مناسب بر اساس کیفیت می باشد.

قیمت پازل هزار تکه

قیمت پازل ها بر اساس ایرانی و یا خارجی بودن آن ها متفاوت می باشد. قیمت پازل های ایرانی بسیار ارزانتر از خارجی است اما در عین حال کیفیت پایین تر و طرح و نقش کمتری نسبت به آن دارد. پازل های هزارتکه خارجی طرح و نقش متفاوتی دارد. افرادی که پازل را قاب می کنند و به عنوان تابلو از آن استفاده می کنند از تابلو های با کیفیت خارجی استفاده می کنند.

پازل خارجی

خرید پازل خارجی با توجه به نوسانات نرخ ارز مشکل‌تر شده است. اما این پازل های خارجی که طرح های زیبایی نیز دارند مناسب برای هدیه به عزیزنتان نیز می باشد. بسیاری از افراد برای تمرین ذهن از بازی های فکری استفاده می کنند و محبوبترین بازی فکری که اکثر افراد از آن استفاده می کنند پازل می باشد و بعد از درست شدن پازل می توان آن‌ها را در قاب های مختلف چوبی و یا فلزی گذاشت. بسیاری از افراد آن را به عنوان تابلو استفاده می کنند.
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من