لوازم تحریر

بازگشت به مدرسه؛ لوازم تحریر و نوشت افزار در خدمت دانش آموزان!

لوازم تحریر مدرسه

 

خرید ملزومات دانش آموزی

 

خرید انواع لوازم تحریر و نوشت افزار مدرسه یکی از لذت‌هایی است که در آغاز سال تحصیلی جدید تجربه می‌کنیم. معمولاً خرید ملزومات دانش آموزی را با تهیه لیست و مراجعه به مراکز فروش معتبر اقلام مختلف لوازم تحریر انجام می‌دهیم.

 

در این مطلب با ارائه یک راهنمای خرید لوازم تحریر مدرسه، نکاتی را درباره انواع نوشت افزار مدرسه و چگونگی خرید بهتر این محصولات را در اختیار شما می‌گذاریم.

لوازم تحریر مدرسه

اهمیت ساماندهی لوازم تحریر مدرسه

 

همواره به همراه داشتن ابزار مختلف برای هر کاری مهم است و اقلام و ملزومات دانش آموزی مدرسه هم از این قاعده مستثنی نیست. انتخاب و خرید اقلام گوناگون لوازم تحریر مدرسه و نوشت افزار مانند انواع مداد و اتود، انواع خودکار و روان نویس، انواع ماژیک و هایلایتر، انواع پاک کن و تراش و… می‌تواند شما را آماده‌تر از همیشه بکند.

 

این آمادگی و سازماندهی لوازم تحریر مدرسه به شما تمرکز و دقت و کارایی بیشتری را عرضه می‌کند تا شروع مدرسه تبدیل به خاطره‌ای فراموش نشدنی برای شما باشد.

 

لوازم تحریر مدرسه برای دبستان، راهنمایی و دبیرستان؛ آنچه از لوازم تحریر مدرسه می‌خواهیم!

 

در این قسمت با هدف راهنمایی و کمک برای خرید اقلام و ملزومات تحریر مدرسه، فهرستی را برای شما تدارک دیده‌ایم تا سبد خرید لوازم تحریر مدرسه و نوشت افزار مدرسه مورد نیازتان با بهترین انتخاب‌ها پر شود.

 

خرید جامدادی خوش اندازه و مناسب

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه

یک جامدادی با ابعاد و جنس مناسب می‌توان در طول یک یا چند سال تحصیلی تمام نوشت افزار شما اعم از انواع مداد و اتود، انواع خودکار و روان نویس، انواع ماژیک و هایلایتر، انواع پاک کن و تراش و… را در یک جا نگه دارد، طبیعتا تنوع طرح و رنگ جامدادی‌ها هم از موارد تعیین‌کننده برای انتخاب شماست.

 

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یک خط کش ۳۰ سانتی‌متری را در لوازم تحریر خود داشته باشید، به یک جامدادی بزرگ‌تر نیاز خواهید داشت. این در حالی است که خرید یک خط کش کوچک‌تر یا تاشو باعث می‌شود تا جامدادی معمولی و با ابعاد متوسط هم به کارتان بیاید.

 

برای خرید انواع کیف، کوله پشتی و جامدادی اینجا را کلیک کنید.

 

 

خرید خودکار آبی و خودکار مشکی؛ یک نیاز همیشگی

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه

قلم‌هایی با نوک ساچمه‌ای که با نام خودکار شناخته می‌شوند‌، برای نوشتن سریع و روان مطالب بسیار مفید هستند. انواه خودکار آبی برای کارها و فعالیت‌های دائمی و عمومی مدرسه مناسب هستند. در کنار خودکار آبی، به همراه داشتن یک خودکار مشکی هم به عنوان پشتیبان یا گزینه جایگزین هم پیشنهاد می‌شود.

 

شما می‌توانید خودکارهایی در انواع رنگ‌ها تهیه کنید. در صورت امکان، استفاده از انواع خودکار رنگی مانند خودکار قرمز، خودکار سبز منجر به جذابیت، زیبایی و تنوع یادداشت‌های شما می‌شود. این امر در به تقویت حافظه شما در به خاطر سپردن مطالب نیز کمک می‌کند.

 

خرید خودنویس و تجربه‌ای تازه!

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه

یک خودنویس خوب می‌تواند به انواع نوشته‌ها و یادداشت‌های شما کمک کند تا برجسته‌تر شوند و به شما اجازه دهد تا برای نوشتن با انواع روان نویس آماده شوید.

 

برای انواع خودنویس مدرسه اغلب از جوهر کارتریج استفاده می‌شود. حمل محلول یدکی خودنویس راحت است و تعویض آن‌ها حتی در میان فرآیند نوشتن در کلاس هم دشوار نیست.

 

برای خرید انواع خودکار، خودنویس و روان نویس اینجا را کلیک کنید.

 

خرید انواع ماژیک هایلایت و هایلایتر

لوازم تحریر مدرسه

توجه و برجسته‌تر کردن بخش‌هایی از متن شما در کتاب‌های درسی و جزوات شما بسیار مهم است. انواع ماژیک هایلایت و هایلایتر با رنگ‌های مختلفی از جمله نارنجی، زرد، صورتی، سبز و آبی می‌توانند برای علامت گذاری به کمک شما بیایند.

 

ماژیک هایلایت و هایلایتر استدلر دارای یک برش خاص در نوک آن برای برجسته‌سازی بهتر است. تنوع رنگ این هایلایتر تبدیل شده تا ماژیک هایلایت و هایلایتر کلاسیک استدلر به یکی از پرطرفدارترین ماژیک هایلایت و هایلایتر در سراسر دنیا باشد.

 

برای خرید انواع ماژیک، هایلایتر و ماژیک علامت‌گذار اینجا را کلیک کنید.

 

خرید مداد HB

لوازم تحریر مدرسه

انواع مدادهای HB با سختی و ضخامت متوسط و حالت قرارداری رایج و مناسب برای مداد مدرسه هستند. لازم به ذکر است که برای کارهای هنری نظیر سایه زنی، مدادهای درجه B نرم‌تر هستند. از طرفی مدادهای درجه H با سختی بیشتر، برای انجام جزئیات و طراحی تکنیکی مناسب‌اند.

 

به یاد داشته باشید که “H” مخفف “Hard” و “B” مخفف “Black” است. در این طبقه‌بندی سرب نرم‌تر، رنگ تیره‌تری را ایجاد می‌کند. دانستن این مورد باعث می‌شود تا خرید و انتخاب مداد شما بهتر صورت گیرد.

 

انواع مداد با علامت اختصاری “F”مخفف “Firm” است و کمی سخت‌تر از مداد HB است. .استفاده از این مدادها کم‌تر رایج است اما برخی کاربران ممکن است با استفاده از مدادهای F را راحت‌تر باشند.

 

مداد استدلر، در قالب مداد نوستالژیک HB از محصولاتی است که همه ما با آن در مدرسه خاطره داریم و می‌توان آن را در ضخامت‌های B ، ۲ B، H و ۲ Hنیز سفارش داد.

 

برای خرید انواع مداد و اتود اینجا را کلیک کنید.

برای خرید انواع مداد رنگی اینجا را کلیک کنید.

 

پاک کن، تراش و خط کش

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه

تنوع انواع خودکار و خودنویس می‌تواند به راحتی شما را از خرید سایر اقلام و ملزومات دانش آموزی موجود در جامدادی‌تان غافل کند. یک تراش و پاک کن می‌تواند به تمیزتر بودن مطالب شما کمک کند. وجود یک خط کش نیز منجر به تضمین باریک و دقیق بودن خطوط شما روی کاغذ می‌شود. البته که داشتن یک خط کش تاشو برای استفاده‌های جزئی‌تر لازم است.

 

خرید اتود نیز این روزها گزینه محبوبی محصوب می‌شوند چرا که زیرا نیازی به تراش و تیز کردن ندارند و معمولاً می‌توانند در مصرف چوب بدنه مدادهای معمول، مورد استفاده قرار گیرند.

لوازم تحریر مدرسه

برای خرید انواع تراش و پاک اینجا را کلیک کنید.

 

آیا برای موضوعات و مواد درسی مختلف به اقلام خاصی از لوازم تحریر نیاز داریم؟

 

در اینجا فهرستی از لوازم تحریر با توجه به موضوعات و مواد درسی متفاوت را برای شما معرفی می‌کنیم؛

 

لوازم تحریر مدرسه مناسب درس ریاضی

 

مجموعه اقلام و محصولات لوازم تحریر برای درس ریاضی معمولاً شامل ابزارهایی مانند گونیا و نقاله برای اندازه‌گیری زوایای خمیده و درجه بندی مثلث‌های ۳۰ و ۴۵ درجه و یک پرگار برای رسم دایره هستند.

 

توجه داشته باشید که انواع پرگار مدرسه باید با مداد شما سازگار باشند. برای رسم دایره‌های زیاد، یک مداد HB استاندارد اضافی همواره به کار شما می‌آید.

 

برای خرید انواع خط کش، پرگار، نقاله و گونیا اینجا را کلیک کنید.

لوازم تحریر مدرسه

لوازم تحریر مدرسه مناسب درس انگلیسی و سایر زبان‌های خارجی

 

احتمال اینکه در سال‌های اول یادگیری، به فکر دست خط زبان خارجی خود باشد و مدام آن را ارزیابی کنید، بسیار زیاد است. چرا که دست خط بخش مهمی از فرآیند آشنایی و سازگاری با بخش نوشتاری زبان است.

 

به همین دلیل، ممکن است بخواهید برای نوشتن مقاله طولانی خود، به جای استفاده از یک روان نویس، به سراغ خرید خودکار با کیفیت نوشتاری ویژه بروید.

 

برای خرید انواع دفتر زبان اینجا را کلیک کنید.

لوازم تحریر مدرسه

 

لوازم تحریر مدرسه مناسب درس آمار

 

موضوعات علمی و علوم آماری شامل طراحی‌های فنی و تکنیکی هستند. اگر می‌خواهید خطوط ظریف‌تری در ترسیم این طرح‌ها داشته باشید، یک مداد F و یک مداد با ضخامتی شبیه به مداد HB، بدون فرسودگی زیاد می‌توانند مورد استفاده شما باشند.

 

برای رسم نمودارها و دیاگرام‌های آزمایشی نیز ممکن است نیازمند خرید شابلون باشید. طرح‌ها، نمادها و اشکال هندسی در انواع شابلون‌ها می‌توانند باعث صرفه جویی زمان شما شوند.

 

برندهای مختلف نوشت افزار مناسب برای خرید ملزومات دانش آموزی:

 

 

برای مطالعه این مطلب به زبان اصلی اینجا را کلیک کنید.

 

خرید لوازم تحریر مدرسه از شهر کتاب پاسداران

لوازم تحریر مدرسه

اکنون که با نکاتی درباره خرید اقلام مختلف لوازم تحریر مدرسه و نوشت افزار در راهنمای خرید لوازم تحریر مدرسه آشنا شدید، می‌توانید به شهر کتاب پاسداران به عنوان یکی از مراکز فروش معتبر و باسابقه در عرضه انواع لوازم تحریر مدرسه مانند ماشین حساب، خط کش و پرگار، انواع چسب و پایه چسب، انواع قیچی و کاتر و… مراجعه کنید.

 

وبسایت شهر کتاب پاسداران، امکان خرید غیرحضوری انواع برندهای لوازم تحریر اعم از لوازم تحریر فانتزی و… با تنوع شگفت‌انگیزی از محصولات در طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌ها را برای شما فراهم می‌کند.

 

این تنوع در خرید ملزومات دانش آموزی و لوازم تحریر مدرسه تنها با چند کلیک ساده در بستر خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی شهر کتاب پاسداران برای مخاطبان وجود دارد. خرید لوازم تحریر مدرسه شما با تخفیف ویژه و ارساس به سراسر کشور خواهد بود.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *